Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 2024-04-16, 3:46 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vladik_Kohne  
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » что не получается у нашего андерграунда
что не получается у нашего андерграунда
zhanna_amanitasДата: Четвер, 2008-02-21, 3:05 AM | Повідомлення # 1
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не знаю может я немного слишком придирчива, но меня почему-то ужасно огорчают подобные промо-акции http://www.careerguide.com.ua/node/1294 ....Нет мне нравятся некоторые веши из украинской музыки, даже в этом парне,который иногда забывает ридну мову и что-то меняет, то бест друг то что-еще...смешно,но довольно-таки оригинально...Или Слава Вакарчук, непревзойденный талант, именно такие как он поднимают наш язык на качественно новый уровень....Я не об этом, я хотела узнать почему наши парни с Украины не в состоянии элементарно настроить аппаратуру...Вот это фест был, и что ...надо было выпить очень много чтобы не грызть себя мыслями ху из ху...Я и до этого слышала этот контраст, когда ходила на концерт аматори, и на разогреве был толл...я не знаю, за державу обидно, но по сути аматори и толл это небо и земля, скорее аматоры это толл, чем сама аматори....Ди джус 2007 фест, может это они только в киеве так хреново играли (димна сумиш сбец пепел)

такой сайт хороший, информативный, но почему не поменяли значение "alt" под кнопками, а то "новая тема" вместо украинского эквивалента


не верь не бойся не проси
 
ЧугайстрДата: Четвер, 2008-02-21, 11:03 AM | Повідомлення # 2
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
на скільки мені відомо, на таких заходах за налаштування звуку (не гітар та драмів) відповідає так званий тех.муз. підрядник. А оскільки головна мета заходу не стільки порадувати меломанів з тонкими душевними запитами щодо ядкості саунду, скільки напар нового товару, ТО налагодженням та перевіркою якості звуку, як власне і самої апаратури, не надто переймаються. Замануха на афішах спрацювала, людиськи приперлись - ну, і лади! З такими промо-акціями, як з дешевими тур-бюро: "Ми вам обіцяли житло на березі моря? Але ж ніхто не говорив, шо це не можуть бути звичайні намети..." ))))))))

тож моя вам порада: хочете якісного саунду, ходіть на платні концерти )) бо шаровий сир звичайной зустрічається навіть і поза мишеловками, але ж ніхто не гарантуватує його якість




Повідомлення відредагував Чугайстр - Четвер, 2008-02-21, 2:43 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2008-02-22, 8:18 PM | Повідомлення # 3
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (zhanna_amanitas)
такой сайт хороший, информативный, но почему не поменяли значение "alt" под кнопками, а то "новая тема" вместо украинского эквивалента

Дякую. Тому що ми використовуємо безкоштовні сервіси УКОЗ, які всупереч їх мовних правил дозволили нам розмістити на їх місцях наші україномовні проекти.
Змінити я нічого не можу в тегах, що стосуються будь-яких кнопок - я і так обрала англомовні, аби не було такого різнобою - українські теми і російські кнопки smile
А стаєтьься все так через те, що дуже багато подібних форумів, ну от з якого ви сюди, анприклад, прийшли.. Де всі хочуть українізовувати Україну , але допомогти з форумом - фіг.

Щодо Толл'а.
У нас дуже люблять помахати прапорами. В даному випадку - прапорами з написами *Ми рульні музиканти! Ми навіть Маторі розігріваєм! Вау!*, а от тривіально зіграти ДОБРЕ (в це ДОБРЕ входить і налаштування інструментів) - фіг. Знов-таки.


 
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » что не получается у нашего андерграунда
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: