Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 2024-04-19, 7:37 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький форум » Мистецький льох » Купівля інструментарію і матеріалів » Де придбати (замовити) етюдник?
Де придбати (замовити) етюдник?
BulletДата: Субота, 2006-02-25, 10:24 PM | Повідомлення # 1
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Цікавлять місця, де можна придбати етюдник від формату А4 і більше. Ліпше більше. Але за маліф гроші, можна (і нужно)) Б/У. До 100 гривень
Допоможіть хто може
(ми самі люді нємєстнийе)
cry


 
ЧугайстрДата: Неділя, 2007-02-11, 0:59 AM | Повідомлення # 2
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Я так розумію, що Bullet свою проблему вже давно вирішила, але дам декілька наводок на майбутнє для інших.
Ну про київський узвіз говорити не буду (там якщо не купити, так дізнатися де це можна зробити точно можна).
Є ще один магазинчик. "Митець" називається, якщо мені не зраджує моя дружина... чи то, память!
Адреси не памятаю, так шо слухайте уважно як знайти.
Дуже просто. Ст. Метро "Льва Толстого". Після дверей-тіліпалок відразу наліво по сходах вверх. Вийшли на вулицю - і наліво, в сторону триклятої "Арени". Йдете по лівій стороні вулиці: і метрів так через 100 побачите галерею з великими вітринами (весь час завішаними чомусь). Заходите в середину, а там вже побачите.
В Митці мона придбато будь-що. Якщо чогось не буде в асортименті, то замовити.


 
uartДата: Неділя, 2007-02-11, 5:10 PM | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Чугайстр, супер smile Це виставкова зала *Мистець*, наскільки я зрозуміла smile

Нажаль, проблему з етюдинок три (або чотири0_ ногою я не вирішлила smile Звісно, вища планка моїх можливостей в гривнях трошки зросла, а ле не настільки, щоб купувати етюдник на Андріївському чи в магазині smile

Хоча і за таку довідку - данке вам : ))

 
ЧугайстрДата: Неділя, 2007-02-11, 11:41 PM | Повідомлення # 4
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Ага.... сьодні спеціально поцікавився на Контрактовій. Від 350 і в небо.

З.І. Я не дуже розбираюся в тонкощах, тому не відразу збагнув, чому продавщиця глянула на мене як на столітнього дурника, коли я з опломбом запитав у неї "Скільки коштує етюдник?", при цьому тикаючи пальцем на мольберт
:)_________). Соромно було - не уявляєш. Тепер на все життя запамятаю. гиг!




Повідомлення відредагував Чугайстр - Неділя, 2007-02-11, 11:42 PM
 
Мистецький форум » Мистецький льох » Купівля інструментарію і матеріалів » Де придбати (замовити) етюдник?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: