Вітаю Вас Гість!
Четвер, 2024-03-28, 1:09 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
Мистецький форум » Мистецтво нашого часу » Живопис » Галереї - то минуле! (Нео-імпресіонізм і метрополітен)
Галереї - то минуле!
ЧугайстрДата: Четвер, 2007-04-19, 2:21 AM | Повідомлення # 1
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Кождного ранку планомірно повзучи екскалатором на станції метро Театральна, я, як й багато інших нещасних, сонно луплюся на рекламні щити з неоновими лампапи, що стирчать по всій довжині зверху вниз. Дивишся чисто механічно і, чесно кажучи, не дуже охоче: очі злипаються, неон б"є прямо по сітківкам та й текстовий зміст реклами викликає лише огиду, та безнадійну ностальгію за срібним століттям.
Місяці зо два тому почав помічати серед візуального ряду екскалаторної реклами, щось підозріло не схоже на звичне промоутингове лайно. Почав звертати увагу.
- Матінко рідна, Картини! Живопис! І далеко не соц-реалізм.
Кольорові високоякісні репродукції картин. У правому кутку якийсь текст. Спочатку подумав, шо серед рекламістів якогось банку затесався безнадійнои заестетизований невдаха (естетика і особливо мистецтво з рекламою ж мало сумісні). Але текст на всіх репродукціях був однаковий і не мав нічого спільного ні з банками, ні з біснесом взагалі.
"Нео-імпресіонізм Анатолія Тартаковського".значилося на них.
Зрадів "Це ж мабуть анонс до якоїсь виставки!". Але окрім вищезазначеного напису на "полотнах" жодної додаткової інформації не було: НІ дат проведення виставки, ні назви та адреси галереї - нічого. Тільки і"мя художника.
І от сьогодні до мене дійшло, що той еккалатор, яким я кожного ранку піднімаюсь і кожного вечора спускаюсь і є тією галереєю, де і проходить та виставка живопису Анатолія Тартаковського.
І, як на мене, це нове слово в просуванні мистецтва поближче до простих людей. Не надто дешевий (в матеріальному плані) спосіб, хоча й дещо дешевий у плані сприймання (не оригінали все таки, а репродукції, та й невпинний рух екскалатора не дає змоги роздивитися картини як слід)
Копнув в пошуковиках. Зясувати вдалося не багато. Одноіменні виставки А. Тартаковського все ж проводились у класичний спосіб - в галереях. Одна - в 2005 році у виставкоій залі Фонду сприяння розвитку мистецтва і другий раз в Посольстві США (?) в 2006 році.
Далі більше. Роботи цього художника дарувалися в якості офіційного дарунка Папі Римському Іоанну Павлу ІІ, канцлеру ФРН Гельмуту Колю, президенту Хорватії.
І ще. "Серія пейзажів, представлена в Посольстві, була навіяна подорожами Анатолія Тартаковського до різних країн та місцевостей — Хорватії, Венеції, Йерусалиму, Майорки, Німеччини, Словаччини, Греції, Франції, Єгипту, Мальти"
Коротше, чувак при бабках і тому може дозволити собі подібні експерименти з метрополітеном.
Але це навіяло мені думки про потенційну можливість влаштовування нелегальних виставок де завгодно. Треба лише мати хоч якісь репродукції, клей і трохи нахабства розклеїти їх на видному, але не доступному для двірників місці. tongue
По-моєму, це початок такого собі "стріт-галереінгу" (від англ. "street-gallerying") ©- моє biggrin




Повідомлення відредагував Чугайстр - Четвер, 2007-04-19, 2:23 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2007-04-20, 10:40 PM | Повідомлення # 2
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Тут знайшла інфу про Тартаковського. Мало. Дуже. Нічого незрозуміло )

Я думала, що то просто реклама худодника. Якось у нас не є популярними соціальні реклами, пропагувати культурне в українському метро? Дивина! Таки думаю, що то просто реклама художника.

Quote (Чугайстр)
По-моєму, це початок такого собі "стріт-галереінгу" (від англ. "street-gallerying") ©- моє biggrin

Гарантую, що твоє ім"я увійде в історію мистецтва!!!!!!!!!!!!

Quote (Чугайстр)
Але це навіяло мені думки про потенційну можливість влаштовування нелегальних виставок де завгодно. Треба лише мати хоч якісь репродукції, клей і трохи нахабства розклеїти їх на видному, але не доступному для двірників місці. tongue

Еее!! Я вже хочу!!! smile Влаштуємо?;)


 
ЧугайстрДата: Субота, 2007-04-21, 0:04 AM | Повідомлення # 3
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я думала, що то просто реклама худодника

Ну, за великим рахунком, будь-яка підписана імям художника картина є одночасно не тільки мистецьким актом, але й рекламою його здібностей та й його самого, як творчої і талановитої особистості. Справа, виходить, лише в тому, де ці картини вивішені? В галереї - мистецтво? В метро - реклама?
(хоча все залежить від сприймання, сьогодні спеціально звертав увагу, як люди (особливо багаточисельні зараз "гості столиці") реагують на ці "картини". у більшості вони пролітають перед очима кольоровими плямами, а ті, хто помічають невідповідність наповнення та місця дивуються).

Навіть якщо припустити, що це дійсно реклама художника, то теж лишається багато незрозумілого.
Якщо це реклама майбутньої виставки, то період "попередньої інтригуючої безінформативної реклами" надто вже затягнувся. Зазвичай він триває не більше місяця.
Якщо ж то реклама картин, влаштована з метою пошуку потенційних покупців чи спонсорів, то в метро такий "потенціал" не їздить (особливо враховуючи ранг художника, судячи з імен тих персон, яких обдарували його творіннями).
Коротше, поживемо - побачимо. wacko

Quote (Bullet)
Гарантую, що твоє ім"я увійде в історію мистецтва!!!!!!!!!!!!

Так я туди і мітив biggrin




Повідомлення відредагував Чугайстр - Субота, 2007-04-21, 0:09 AM
 
BulletДата: Неділя, 2007-04-22, 10:27 PM | Повідомлення # 4
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
fк можна класно просвітити українців (ну, нам легко то зробити з киянами) на предмет відчуття гордості за своїх рідних мистців.

Наклепати репродукцій і розвісити по місту smile

а у історію увійдеш ) Гарантую)


 
ЧугайстрДата: Субота, 2007-05-05, 0:46 AM | Повідомлення # 5
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я думала, що то просто реклама худодника. Якось у нас не є популярними соціальні реклами, пропагувати культурне в українському метро? Дивина! Таки думаю, що то просто реклама художника.

Так. Ти виявилась права. Сьогодні помітив cry , шо деякі репродукції були замінені на "половинки", в нижній частині яких значилися дати та місце проведення виставки.
Згодом викладу в анонсах. smile


 
BulletДата: Вівторок, 2007-05-08, 9:11 PM | Повідомлення # 6
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
Quote (Bullet) Я думала, що то просто реклама худодника. Якось у нас не є популярними соціальні реклами, пропагувати культурне в українському метро? Дивина! Таки думаю, що то просто реклама художника.

Так. Ти виявилась права. Сьогодні помітив cry , шо деякі репродукції були замінені на "половинки", в нижній частині яких значилися дати та місце проведення виставки. Згодом викладу в анонсах. smile

Хє хє) мілая моя, та я завжди права (с)

гарна ідея так рекламувати. чого б ні. а де і коли то буде?..


 
ЧугайстрДата: Понеділок, 2007-11-12, 0:37 AM | Повідомлення # 7
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
А все таки!
пів рочку пройшло (я вже й місце роботи встиг змінити cool ) а репродукції незмінно красуються на Театральній, Арсенальній і здається Майдані tongue
стріт-галереїнг рулить!!!! :D


 
BulletДата: Понеділок, 2007-11-12, 8:54 AM | Повідомлення # 8
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
стріт-галереїнг рулить!!!! :D

це все-таки метро-галереїнг smile До стріту там не доповзти :)


 
BulletДата: Вівторок, 2007-11-20, 2:25 PM | Повідомлення # 9
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Чугайстр, а шо? спізнивсь?: ))) Цех впєрєді планєти всєй?;)

 
Мистецький форум » Мистецтво нашого часу » Живопис » Галереї - то минуле! (Нео-імпресіонізм і метрополітен)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: