Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 2024-03-29, 3:57 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Мистецький форум » Мистецтво нашого часу » Декоративно-ужиткове мистецтво » Шукаємо авторів для крамниці
Шукаємо авторів для крамниці
ЯЖДата: Понеділок, 2007-08-13, 5:25 PM | Повідомлення # 16
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо розміри нестандартні - набираєте телефончик що на сайті і отримуєте всі інструкції по зняттю мірок. Якщо ви знаходитесь в межах досяжності - ми можемо ц зробити. Межі досяжності окреслюються містами Івано-Франківськ, Київ та Львів. Якщо з анатомічних особливостей у вас лише подовжена кисть то мірка знімається лише з руки (намацуєте плечовий суглоб і міряєте від нього до середини кисті руки).
Оце так для прикладу (с) inverted
 
BulletДата: Вівторок, 2007-08-14, 1:00 AM | Повідомлення # 17
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
ЯЖ, то як там стосовно співпраці з лінками-банерами-виробами?:)

 
ЯЖДата: Вівторок, 2007-08-14, 10:55 AM | Повідомлення # 18
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Bullet я відправляла вам ПП, але мабуть вони не дійшли.
Я згодна на двосторонню співпрацю на рівних умовах cool
в цьому випадку мені потрібно наступне:
1. Розмір банера який я можу розмістити у вас
2. Ваші банери без кирилиці в хтмл
3.адреса на яку можна скинути свої банери та подальшу інфо (на жаль ася у мене не працюватиме через конфлікт з програмним забезпеченням,тому добре було б спілкуватись електронкою або телефоном. Ну, я ще маю акаунт на Скайпі)

А що потрібно від мене?
Усе своє майно (маю на увазі банери та інфо) скидайте на адресу що я перешлю вам в ПП.
На разі все smile
Усього найкращого, Ярка

 
BulletДата: Вівторок, 2007-08-14, 12:27 PM | Повідомлення # 19
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
ЯЖ, дуже вам дякую! wink Робота почалась smile Дасть бог, з вересня почнемо разом вже : ))

я теж маю ім"я в скайпі: Bullet-13.


 
TanaДата: Вівторок, 2007-08-21, 12:59 PM | Повідомлення # 20
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Tana, ціни на ваші вироби на вашому сайті настільки низькі, що навіть я з моєю природною жадібністю платити за речі, які сама можу виготовити, - сама я скоріше придбаю у вас, ніж копатись і вишивати

Мені у вас дуже сподобалось!!!



Bullet
, Чугайстр, перепрошую, вийшло непорозуміння. В мене нема власного сайту.


"Світло бачиться тоді, коли світло в очах є". Г. Сковорода

Повідомлення відредагував Tana - Вівторок, 2007-08-21, 12:59 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2007-08-21, 9:09 PM | Повідомлення # 21
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Tana)
Bullet, Чугайстр, перепрошую, вийшло непорозуміння. В мене нема власного сайту.

я вже зрозуміла свою помилку. Я помилилась з іменами в листі своєму приватному... Там я вибачилась, а тут , сорі, призабула... sad Вибачте!! : )*

Tana, де ви мешкаєте? Мені потрібні люди, що справно вишивають (ремесленники). Маю замаовлення для вишщивальників (тре вишити знаки мого міста в невеликій кількості близько 10- 30 штучок), рушничик , сорочкові накладані *купони*, що потім збиратимуться, таке інше... Потім все це оплатиться по факту дорогою нашою державою (нашла джерело!). Чи не відомі вам такі люди, що взялись би за таку роботу? Може одиниці людей, а може якась артіль? Щоб ми могли підрахувати одразу ск. грошей виділяти? Дякуватиму за відповідь.

Л.


 
ЯЖДата: П`ятниця, 2007-08-24, 10:27 AM | Повідомлення # 22
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Bullet б ще раз привіт. Маю вишивальну машину і можу в короткі строки та за невелику ціну виконати замовлення. Знаходжусь у Івано-Франківську, але маю представника у Києві та Львові. Телефонуйте, звертайтесь, завжди рада допомогти cool
Ярка.
Якщо маєте в наявності логін ще й в Yahoo - я частіше ним користуюсь - шукайте користувача yarka_zh inverted


Повідомлення відредагував ЯЖ - П`ятниця, 2007-08-24, 10:30 AM
 
felonuДата: П`ятниця, 2007-08-24, 11:54 PM | Повідомлення # 23
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя тітка проживає у Луганську і також має вишивальну машину, чи не допоможете їй придбати розробки узорів національного спрямування для вишивки хрестиком , глядью.Вона давно мріє про національний одяг. Буду вдячний.
 
BulletДата: Понеділок, 2007-08-27, 11:19 AM | Повідомлення # 24
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
З вересня 2007 року плануємо відкриття інтернет-магазину українських майстрів і майстринь: необов'язково профільних фахівців. Просто людей, що підтримують традицію ручних робіт і роблять то на більш-менш високому рівні.

Особливості нашої інтернет-крамниці в тому, що купувати вироби можна буде безпосередньо у виробника.
Зауважте(!): ми не беремо речі на реалізацію. Вироби залишаються у вас! Ми просимо лише якісне цифрове фото (бажано навіть кілька) вашого виробу, повний опис (надішлемо форму опису виробів) вашого виробу, прийнятну для вас ціну. Ми укладаємо вільний договір про те, що ви дійсно довіряєте нам рекламу і реалізацію вашого виробу через інтернет.

Як це відбуватиметься?

Покупець вподобає виріб, зв'яжеться:
варіант А)
з адміном сайту по телефону чи і-мейлом, вкаже номер виробу, залишить свій контакт
варіант Б)
з автором виробу безпосередньо (на сайті передбачено розміщення інфо про виробника і його контакти).

Як проходитиме продаж-передача виробу?

З усіх можливих варіантів ми віддаємо перевагу Укрпошті - доставці накладеним платежем. Це гарантує оплату покупцем товару, а у разі неоплати, - повернення вашого виробу вам. Тобто, права кожної сторони застережено. Оплата пересилки Укрпоштою найнижча. Єдиний *мінус* - пересилка триватиме від 5 до 10 діб.

Який нам зх цього зиск?

По-перше, ми вітаємо і підтримуємо розвиток народних українських ремесел, продовження традицій і української культурної спадщини.
По-друге, ми підтримуємо бажання людей мати неповторний вигляд і неповторні побутові речі ручної роботи, тож ми радо вітаємо будь-які починання українців у справі ручної роботи smile
По-третє, ми ставимо невелику надбавку на вашу ціну. Невелику, бо вона складе від 2 до 10 % (від двох до десяти відсотків) на вашу ціну. Це оплата реклами вашого виробу і роботи упорядника сайту. Як ви можете зрозуміти, зхбагатитись на таких відсотках неможливо, тому розумійте, будь ласка, що така інтернет-крамниця робиться виключно для українських виробників.

Інші можливості:

За певих обставин адміністрація сайту може викупити у виробника його продукцію. Перевага надається виробникам дрібних предметів масового користування (брелоків, закладок, ключниць, оберегів, тощо) і залежить виключно від доброї волі адміністрації сайту smile

Якщо ми не описали моменти, що вас цікавлять, будь ласка, ставте ваші запитання і-мейлом або на форумі www.uart.ucoz.ru/forum/ smile

Сподіваємось на плідну довготривалу співпрацю

З повагою, адміністрація Мистецької толоки


 
ЯЖДата: Понеділок, 2007-08-27, 11:54 PM | Повідомлення # 25
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
felonu Не знаю чим зможу допомогти у вашому випадку. Я сама маю спеціальну мистецьку освіту по вишивці і займаюсь розробкою цільного виробу як модельєр та художник по вишивці. Себто розробляю орнамент під свої моделі та свої потреби. Можу запропонувати розробку орнаментів під замовлення у етнічному стилі і на основі орнаментів обраного вами регіону, базуючись на можливості вишивальної машини Вашої тітки. В принципі, можу оцифрувати традиційний орнамент один в один але надаю перевагу творчій обробці та інтерпретації. Зрештою, це нюанси. Якщо вас цікавлять деталі, прошу звертатись - завжди рада допомогти.
З повагою, Ярина

yaryna_zh@yzfashionstudio.com

Добавлено (2007-08-27, 11:54 Pm)
---------------------------------------------
bullet Перепрошую, а де можна знайти контакти за якими звертатись з запитаннями? (Мені набагато зручніше спілкуватись поштою, бо я її по кілька разів на день перевіряю, а на форум іноді просто не стає часу. wacko
З повагою, Ярина

 
BulletДата: Вівторок, 2007-08-28, 6:47 PM | Повідомлення # 26
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
ЯЖ, elisa at ukr.net :)

 
ЯЖДата: Четвер, 2007-08-30, 5:11 PM | Повідомлення # 27
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Bullet Щиро вдячна! biggrin
 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:39 PM | Повідомлення # 28
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
laugh Евріка! biggrin
тепер з цим усьо пунятно
статті Ти маєш на увазі про художників українських, звісно. З ними складнувато буде. Особисто мені таке складнувати писати, як то кажуть, з нуля. Хіба що, своїми словами в рефератному режимі: там шматочок, сям кавалочок - ой, глядіть яка в МЕНЕ ляля biggrin і з копірайтом проблема відпадає і автори не ображені, оскільки в кінці матеріалу буде список викор. літ-ри (яка, до речі не всім доступна. взяти той таки журнал "Художники України")

З англомовними статтями простіше. Взяв переклав і всьо. Шо моє - то вже не ваше. )))))))




Повідомлення відредагував Чугайстр - Вівторок, 2007-09-11, 2:42 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:39 PM | Повідомлення # 29
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Дописи нє в тєму було перенесено сюди: http://uart.ucoz.ru/forum/11-102-1 Щоб швидше знайти :)

 
BulletДата: Середа, 2007-09-12, 1:42 PM | Повідомлення # 30
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
Евріка! тепер з цим усьо пунятностатті Ти маєш на увазі про художників українських, звісно. З ними складнувато буде. Особисто мені таке складнувати писати, як то кажуть, з нуля. Хіба що, своїми словами в рефератному режимі: там шматочок, сям кавалочок - ой, глядіть яка в МЕНЕ ляляі з копірайтом проблема відпадає і автори не ображені, оскільки в кінці матеріалу буде список викор. літ-ри (яка, до речі не всім доступна. взяти той таки журнал "Художники України")

З англомовними статтями простіше. Взяв переклав і всьо. Шо моє - то вже н

На мій погляд, це було б дуже і дуже добре :)


 
Мистецький форум » Мистецтво нашого часу » Декоративно-ужиткове мистецтво » Шукаємо авторів для крамниці
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: