Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 2024-04-19, 11:08 AM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Мистецький форум » Мистецький льох » Обмін досвідом » Ідея створити арт-кафе
Ідея створити арт-кафе
uartДата: П`ятниця, 2006-03-24, 10:08 PM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Потрапила до вух ідея створення арт-кавярні.
Діліться вашими варіянтами бачення того діла.. Ну, чим можуть бути декоровані стіни, концепти, візії інше.

Там можна було б проводити короткострокові виставки молодих (або і не молодих) мистців.. Читати поезії, прози, ставити театральні видовища, перфоманси, запрошувати молоді гурти чи окремих виконавців....

Ваші ідеї?

Мені, анприклад, вбачається арт-кавярня обов"язково з цегляними стінами зсередини: ) Теплий такий червоний (чи то теракотовий) колір.....

А вам?: )

 
mavkaДата: П`ятниця, 2006-03-24, 10:13 PM | Повідомлення # 2
лісова мавка
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
smile smile smile
ІДЕЯ ФАНТАСТИЧНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
будуть певні ідеї- обов"язково поділюся! wink
 
uartДата: П`ятниця, 2006-03-24, 10:15 PM | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
власне. є люди, готові вкласти в це гроші. Тому й допитуюсь про ідеї : ) Бажано ж, щоб більшість людей висказались, аби потім задовольняти всіхні інтереси:)
 
BogdanLVДата: Субота, 2006-03-25, 9:06 AM | Повідомлення # 4
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Це також і моя мрія, так що як зможу - допоможу, якщо візьмете в команду smile
Значить так, що ж потрібно.
Мені здається, що вже є багато таких штук, чи просто кахве і в українському стилі, і в модерновому, а от готіки не вистачає smile Я бачу таке кахве в готік-стайлі. Але справжньому. Тобто, це не значить, що все чорне, як звикли зара думати!
 
syrokДата: Субота, 2006-03-25, 12:59 PM | Повідомлення # 5
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Для початку слід визначити - на кого орієнтована буде кав"ярня - на молодь, чи на самих митців, для яких це має стати місцем "явки".
Мені подобається стиль кав"ярень Еріка. Але іноді мені видається, що там забагато Австії, Німеччини і чогось подібного.
Я не маю нічого проти того, але воно не має так яскраво дидатись в очі.
З приводу арт-кафе....Погоджуюсь з ідеєю цегляних стін. Також мені видається, що там має бути якомога більше натуральних матеріалів - дерева, глини, натуральні тканини... і якомого менше штучних. Колір закладу - червоно-коричневий. Освітлення...це можуть бути старовинні ліхтарі або підсвічники зі свічками
Правда, мені зле уявляється, як можна зробити з такого арт-кафе галерею...Для цього треба або інше приміщення, або спеціальне освітлення.
Такох має бути стінка відгуків митців...
Так я собі це уявляю
 
roland-sДата: Субота, 2006-03-25, 3:27 PM | Повідомлення # 6
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
Ідея супер!
Я незнаю як це виглядає взагалі, бо не бачив такого плану кавярен(не доводилось бути просто), тому ідей не маю. Але головне що це має бути затишне уютне місто
smile


http://hata-nm.org.ua
 
BulletДата: Субота, 2006-03-25, 10:35 PM | Повідомлення # 7
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
syrok, санкі, що прийшла smile

BogdanLV,
Quote
Я бачу таке кахве в готік-стайлі. Але справжньому. Тобто, це не значить, що все чорне, як звикли зара думати!

а як же ти його бачиш? smile


 
Vladik_KohneДата: Неділя, 2006-03-26, 12:22 PM | Повідомлення # 8
прідурак со стажем :)
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Репутація: 4
Статус: Offline
От, що я фам скажу....
Уяви, що це печера обкладена деревом, тому тобто ніяких прямих кутів, і щось таке.
Або що бкав"ярня йшла ось так
|____
| ------____
| \
|_____________/
Тобто вхід такий вузенький забацаний глиною, а поті все ширшає й ширшає і там цегляна кімната,Причом кімната має бути кругла, а по середині бар.....Потім що офіціянтки були руді. А за баром далі вглиб стоятиме сцена. По цьому коли розташовані полиці з книжками. Над ними картини. І ще закупити багато книжок з репродукціями...як так???


Скоро будем пити,
Скоро буде марно.
Алкоголь як мито,
Алкоголь - так гарно.

Три відра паперу,
Два вагони пива.
Залишки еклеру.
Алкоголь...красиво.

 
smertishkaДата: Неділя, 2006-03-26, 12:54 PM | Повідомлення # 9
всєлєнскоє зло
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
wink Як кожна порядна дитина 16 років, я давно про таке думала.
Це мало б бути щось затишне, домашне і водночас дуже незвичайне. Творчо підійшла б до всього- від склянок до бачка туалету wink cool . Якесь таке єднання сучасного арту з класикою...
Ще можна почепити велечезне полотно, де усі бажаючі можуть щось намалювати на згадку.
Думаю, все повинно бути простим і геніальним, тобто неповторним. Не треба забувати, що то мистецька арт-кафе, тому думаю, що голі стіни, то конечно авангард (ля-ля-ля), але по-моєму вже занадто попсовий (таким користуються чи ті, в кого політ хвантазії "палка, палка, агуречік- вот і вишел челавєчік" або брек коштів на дизайн).
це повинно бути вері спешл плейс фор спешл піпл! happy


Повідомлення відредагував smertishka - Неділя, 2006-03-26, 12:55 PM
 
mavkaДата: Неділя, 2006-03-26, 12:55 PM | Повідомлення # 10
лісова мавка
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
а грошей багато можуть дати..?;)
То можна зробити дві цілковито різних частини-зали, але це все буде ОДНИМ_ЦІЛИМ...Так от, в одній можна зробити саме кав"ярню, а в іншій щось таке, яке постійно, чи дуже просто можна трансформувати під виставковий зал, концерт тощо...І в одному можна постійно змінювати сам стиль приміщення.
 
FreelancerДата: Неділя, 2006-03-26, 12:55 PM | Повідомлення # 11
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Ідея крута =)
А де планується його створювати? яке місто хоч?

Щодо ідей:
воно має бути обов'язково оформлене по-українськи, щоб асоціації були з Україною, щоб будь-хто зайшов і охнув: "Український дизайн найкращий в світі!". Як це зробити — питання складніше… бо не хотілось би бачити щось заїжджене.
Полички з книжками — класна ідея, таке собі своєрідне поєднання кав'ярні з бібліотекою… хе хе, ще потім пожна буде забезпечити в ній wi-fi доступ до інтернету ; )
Ще, для художників зробити спеціальний столик, де б вони могли щось на ньому намалювати… через кілька десятків років, той столик може стати шедевром мистецтва, а кав'ярня отримає статус національного надбання, ги =)

потім ще допишу, як щось надумається!)

 
BoXДата: Неділя, 2006-03-26, 1:00 PM | Повідомлення # 12
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
хммм...
можливо таке арт-кафе має мати якусь атмосферу невеличкої "богеми".
 
PrimДата: Неділя, 2006-03-26, 1:06 PM | Повідомлення # 13
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 50
Репутація: 4
Статус: Offline
Одразу конкретні питання:
- В якому місті і місці?
- Скільки грошей (хоч би приблизно)?
З приводу дизайну:
Це має бути щось тепле. Не_богемне. Таке, щоби звичайна людина могла зайти кави попити.
Має бути міні бібліотека. Я так думаю.


 
BulletДата: Неділя, 2006-03-26, 1:07 PM | Повідомлення # 14
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
АААААААААААААй, спасібааа...

smertishka, Freelancer, ідеї полотна і столлика для малювання - супер!!!!

mavka, от власне ж питання в тому, як його поєднати?..Там мусять бувати і концерти, і читання, і виставки!


 
mavkaДата: Неділя, 2006-03-26, 1:12 PM | Повідомлення # 15
лісова мавка
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
BoX, а як то створити???

Я , до речі, також притримуюся думки-бажання, аби кав"ярня була не позбавленна національного сповнення. Таку культуру мати і копіювати захід-схід angry І не треба нам кальки на кшталт "країнська традиційна хата 18 сторіччя"!Не обов"язково наряджати в нац стрій для виступів...
треба подумати
і взагалі-то треба продорвжувати нашу прикладно-мистецьку традицію, а не зациклюватися на тому шо було і крапка тут.

 
Мистецький форум » Мистецький льох » Обмін досвідом » Ідея створити арт-кафе
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: