Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 2024-04-19, 10:37 AM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Мистецький форум » Мистецький льох » Обмін досвідом » Ідея створити арт-кафе
Ідея створити арт-кафе
PrimДата: Неділя, 2006-03-26, 1:15 PM | Повідомлення # 16
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 50
Репутація: 4
Статус: Offline
О, я цей, як його. Згадав.
Хотілось би щоби то було з львівським колоритом


 
BulletДата: Неділя, 2006-03-26, 1:18 PM | Повідомлення # 17
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Prim, кавярня має бути в м.Фастів, Київської обл.
Грошей - скілько дадуть. Приміщення вже є на меті. В центрі міста.


 
PrimДата: Неділя, 2006-03-26, 1:19 PM | Повідомлення # 18
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 50
Репутація: 4
Статус: Offline
иии. От якби в Києві..
А скіки до Фастова?
Точно в Київ не хочете?


 
mavkaДата: Неділя, 2006-03-26, 1:34 PM | Повідомлення # 19
лісова мавка
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
а ще можна збирати всю інформацію про сучасних українськіх митців: база данних, хто шо зробив, фотки, корткі(чи які будуть) біографії-- ВСЕ своє треба цінувати і нести в майбутнє cool
 
FreelancerДата: Неділя, 2006-03-26, 1:40 PM | Повідомлення # 20
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Фастів — остаточно?)
 
mavkaДата: Неділя, 2006-03-26, 1:50 PM | Повідомлення # 21
лісова мавка
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
.......і зара всі ідеї у багатьох припиняться..... cry

люди, ви ж наче з "творичими схильностями" всі? То давайте допоможемо ТВОРИТИ! а згодом, як дуже сильно кожен з вас хтітеме, то в кожному місті, не тільки в Київі, можна буде таке робити! І досвід буде!

Щіро бажаю, аби все вийшло з цією ідеєю в Фастові! wink

 
BulletДата: Неділя, 2006-03-26, 1:53 PM | Повідомлення # 22
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Prim, Freelancer, Фастів - остаточно. В Києві - надто дорого, складно, та і не потрібно.. У вас є такі заклади, типу *У Еріка* етсетра.

mavka, тю, а ЦЕЙ ресурс для чого створений був?? : ( Ну ви мене дивуєте.. чи ви окрім форуму тут ніде більше не буваєте? А гелереї? А статті??... а самім поповнювати слабо?: ( аж абідна.


 
mavkaДата: Неділя, 2006-03-26, 2:06 PM | Повідомлення # 23
лісова мавка
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Bullet, мені НЕ шкода-1
2- не всі такі хороші, як ми.І не тому що ми тАКІ ОТ НАДЗВИЧАЙНІ, а просто через брак доступу взагалі до можливості мати інтерес до мистецтва багатьох людей! Подивіться на більшість навіть дітлахів! І не в художній школі, а взагалі! І що ви гадаєте, що всі такі от безнадійні??? Але можливо саме таке існування кав"ярні (та й тієї самої бази данних сучасних митців--не бачу нічого паганого... sad ..то може і бібліотекі більш не треба, і газети не випускати--ми ж не сидимо тільки на одному форумі!? surprised ) змусить кого треба почати цікавитися, шукати в неті і будь-інде інфу про того чи іншого "героя". А ви впевнені що все можна знайти про всіх українських видатних і не дуже культурних діячів в неті?
Ну як хочете, то була лише пропозиція того, до чого я б хотіла мати доступ, відвідуючи такого напрямку заклад.
 
BulletДата: Неділя, 2006-03-26, 2:35 PM | Повідомлення # 24
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
mavka, хочеться лаятись брутальними матюками smile

Мавочка, корім цього форуму, є проект *Українські митці*, який знаходиться тут же ось: http://uart.ucoz.ru/ . Зайдіть туди якось... Там є галереї укр. митців, статті, етсетра. При чому тут школи і інше?? До чого тут безнадійність?? Просто ви сидите тільки на форумі, а що робиться навколо нього ( в буквальному смислі НАВКОЛО - просто приберіть з адресної строки слово форум!!) не в курсі.. шкода.. а я ж думала, що хтось то всьо дивиться.. тому і викладала. Дурепа, да..? : (


 
НеЩастяДата: Неділя, 2006-03-26, 8:12 PM | Повідомлення # 25
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 15
Репутація: 2
Статус: Offline
маю на думці дві речі:
1-класно придумано з арт-кав"ярнею
2-чого не в Києві??? cry
Інколи сиджу вдома, втикаю телік і мрію аби піти в нормальне місце до нормальних людей. Проти кафів Еріка не маю нічого проти, але в "44", наприклад, більше години не просиджую. Задихаюся від смердючого сигаретного диму. Невже не можна вентиляцію яку зробити? Інколи просто дивуюсь!
Коли треба допомога з облаштуванням - звертайтесь. Можу щось своїми руками зробити, типу вишити, намалювати і т.і. А щодо самого інтер"єру - то не хотілося б надто тьмяних кольорів. І було б суперськи поєднати національний український стиль з модерном. Наприклад по цегляній стіні малюнок балонами - гарненька україночка у вінку, а на фоні сучасне місто, ну чи щось типу того.


Найгірше - коли не знаєш що зробити, аби було краще. А ще гірше - коли знаєш що зробити, але не хочеш іти і втілювати це в життя.
 
BulletДата: Неділя, 2006-03-26, 10:40 PM | Повідомлення # 26
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
НеЩастя,
Quote (НеЩастя)
Можу щось своїми руками зробити, типу вишити, намалювати і т.і.

то може ти візьмеш участь в фото-битві? Бо мені пари нема цього разу (дивись розділ *цифрове мистецтво* на цьому ж форумі)


 
gor-qkopДата: Вівторок, 2006-03-28, 0:07 AM | Повідомлення # 27
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
не народ, у вас не арт кафе, а полный андеграунд вы основной упор делаете на кафе, арт-клуб или галерею?
 
BulletДата: Вівторок, 2006-03-28, 0:14 AM | Повідомлення # 28
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
gor-qkop, на арт-клуб.

 
syrokДата: Четвер, 2006-04-13, 0:58 AM | Повідомлення # 29
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я знаю наше любе зак-во, то має бути, як мінімум 2 зали. Для тих, хто палить, і для тих, хто іншим способом вкорочує собі віку. Так от, на цьому можна зіграти. Тобто кімнати чи зали можуть бути в різних стилях. Можливо навіть радикально відрізнятись. З приводу книг, то супер. Колись в Букві було кльове Літкафе.
А як вам ідея з приводу перегородок перетворених в книжкові полиці (під кутом 30 градусів). Тобто люди матимуть змогу побути на самоті під час читання, і навколо них будуть книги. Подібні лабіринти, як в Сундуці. Але треба обережно підбирати кольори для подібного куточку-читальні. Бо це місце, де людина впадає в деякий транс і зовнішні подразники - не єсть гуд.
Поки все, що придумала
 
uartДата: Субота, 2006-04-22, 9:55 AM | Повідомлення # 30
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
syrok, класно придумала tongue
 
Мистецький форум » Мистецький льох » Обмін досвідом » Ідея створити арт-кафе
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: