Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 2024-04-19, 2:37 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Vladik_Kohne  
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » Ваші музичні уподобання (Звуки, що надихають нас на творчість)
Ваші музичні уподобання
Які звуки вас надихають:
1.Альтернатива, ню-метал[ 11 ][55.00%]
2.Рок-н-ролл/рокабіллі[ 10 ][50.00%]
3.Софт-рок[ 5 ][25.00%]
4.Авторська пісня[ 2 ][10.00%]
5.Шансон (радіо-версія)[ 0 ][0.00%]
6.Легка популярна музика[ 1 ][5.00%]
7.Джаз[ 11 ][55.00%]
8.Реггі[ 5 ][25.00%]
9.Нема різниці, аби українське![ 5 ][25.00%]
10.Нема різниці, аби був музичний фон![ 1 ][5.00%]
Усього відповідей: 20
uartДата: Субота, 2005-12-10, 2:55 AM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Пропоную визначитись і трохи прокоментувати : ). <br> В опитуванні є можливість одночасного вибору кількох варіянтів.. Вперід!
 
uartДата: П`ятниця, 2007-02-23, 1:45 AM | Повідомлення # 16
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
цікавий порядок )
 
Крижана_зіронькаДата: Субота, 2007-11-03, 2:10 PM | Повідомлення # 17
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В більшості слухаю український рок..Там можна відчути чправжню красу музики.
Шкода,що багато наших співаків переходять з української мови на російську angry


Не така вже я і порядна дівчинка..

життя - це мистецтво...

 
іукпун13Дата: Четвер, 2007-11-08, 12:09 PM | Повідомлення # 18
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Подобається музика різних напрямкім, здебільшого готична, дарк вейв, рок, блек - метал, дум - метал.
Deine Lakaien, Wumpscut, VNV Nation, Nine Inch Nails, Кому Вниз, TYPE O NEGATIVE, FLEUR, DUST HEAVEN, THE SISTERS OF MERCY, Rob Zombie........ багато іншого.

.....і деякі окремі композиції української поп, рок сучасності. tongue


Все минає, лишається вічність
 
BulletДата: Четвер, 2007-11-08, 4:38 PM | Повідомлення # 19
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (іукпун13)
THE SISTERS OF MERCY

е? вони ще живі? я думала, то всьо камнуло в літа мого студентства..... ))

Quote (іукпун13)
Rob Zombie

розчарував. Не змінний з 2000 року sad


 
іукпун13Дата: Четвер, 2007-11-08, 10:51 PM | Повідомлення # 20
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
розчарував. Не змінний з 2000 року

Але це історія, це Вічне. Це саме я б сказав про THE SISTERS OF MERCY.


Все минає, лишається вічність
 
BulletДата: П`ятниця, 2007-11-09, 1:16 PM | Повідомлення # 21
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (іукпун13)
Quote (Bullet) розчарував. Не змінний з 2000 року

Але це історія, це Вічне.

Ага. Незмінне вічне ;)


 
іукпун13Дата: П`ятниця, 2007-11-09, 5:21 PM | Повідомлення # 22
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ага. Незмінне вічне wink

Змінний може бути лише смак


Все минає, лишається вічність
 
Mari@nnДата: Субота, 2007-11-10, 9:42 PM | Повідомлення # 23
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Різне слухаю. В основному -- КОМУ ВНИЗ, Вій, FLEUR, ще подобається Nightwish.

Терпіти не можу попсу у будь-яких виявах...


Роби, що маєш, і хай буде, що буде.

 
BulletДата: Понеділок, 2007-11-12, 9:20 AM | Повідомлення # 24
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Mari@nn)
Терпіти не можу попсу у будь-яких виявах...

Я саме зараз сприймаю Найтвіш акі попсу. Занадто популярне...
(я і Далі перестала цікавитись через надлишковий інтерес суспільства до нього)... А якщо про музику: попса - це те, що популярне. Найтвіш зараз слухає кожна собака smile
Я не кажу, що це погана музика, просто саме воно і є попса в певному сенсі слова...


 
Mari@nnДата: Понеділок, 2007-11-12, 7:22 PM | Повідомлення # 25
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну не знаю... Я, чесно кажучи, вже давно не надто цікавлюсь, що там усі слухають....
Я попсою завжди називала найгірше значення цього слова, найчастіше отих дівчаток з ногами і без голосу, яких по радіо крутять....


Роби, що маєш, і хай буде, що буде.

 
ЧугайстрДата: Понеділок, 2007-11-12, 10:09 PM | Повідомлення # 26
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
так, постало одвічне питання подібних дискусій: "Шо називати попсою?"

Пропоную наступне розведення трьох різних понять, шо послуговуються однією графічно-фонетичною словоформою "поп"
отже, для патку розглянемо первинне значення цього терміну, тобто музика "популярна", та яка користується масовим інтересом, яку, як каже Bullet, "слухає кожна собачка-здибанка", і слухає, як правило, через те, шо це найбільш відомі та найбільш часто відтворювані (по ТБ, радіо, в клубах, на літньому узбережжі Криму) протягом певного хронологічного відрізоку та в певному географічно обмеженому ареалі хомо-сапіенсів муз-композиції. biggrin До такої категорії музики можна запросто віднести і джазові варіації Ніни Сімоне, і вальси Йогана Штрауса (від яких в 19 столітті шаленіла кожна більш-менш аристократична "собака" Європи) і навіть Вольфгана Амадея Моцарта (заздрість до неймовірної популярності музики якого мала досить-таки реальні наслідки для його здоровя happy ).

Далі. Що таке "поп-музика" в контексті термінології сучасної муз.теорії? Поп-музикою, першопочатково (в 50-х - кінець 60-х) називали і поп-, і рок-музику (хоча ми ж знаємо, що в 60-х був за рок і хто був його "the King of ...!!!"). Згодом ці поняття розділилися і поп-музикою стали називати саме музику більш розважального характеру для слухачів з посереднім смаком чи вимогами, які, зізнатися, варіюються в залежності від пори доби, обстановки та кількості випитого tongue . Але важливо зазначити, що в стильовому аспекті це була музика, яка грунтувалася на року, соулі, фанку і те де. В цьому і полягає її відмінність від музики популярної в її широкому (вищезгаданому) значенні. wink

Ну, і тепер "попса" - термін, виникненням якого ми зобовязані пострадянській естраді (одного разу мені довелося досить довго пояснювати іноземцю шо таке popsa і чим вона відрізняється від pop-music Мадонни, Уітні Хьюстон чи того ж таки фанкера JamiroQuai). Тут, також необхідно наголосити ще на одній характерній особливості вживання терміну "попса", який на відміну від "популярної музики" чи "поп-музики" превалює виключно в пісенному жанрі.
То шо ж таке попса? Як на мене це, по-перше, музика-паразит. Вона не творить власних інновацій, а завши використовує вже "обкатане на піплах". Зокрема тирить вона потроху і з того ж таки джазу, рок-ен-роллу, року, блюзу, фанку тощо, але виглядає то неодмінно, як бліда і дуже спрощена пародія.
Далі, це - музика, і в першу чергу - музика (аби не сказати "тіко ритм")! Тексти та їх тематика в таких піснях, як ви й без мене знаєте, почасти - як би це сказати - не відрізняються ні оригінальністю, ні один від одного. І це на фоні і без того рахітливого мелодійного різноманіття. Коротше попса це в першу чергу - бізнес. Тіков в попсо-індустрії може спочатку зявитися спонсор гурту, а вже потім сам гурт wacko

отакот, дітки google




Повідомлення відредагував Чугайстр - Середа, 2007-11-14, 2:40 PM
 
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » Ваші музичні уподобання (Звуки, що надихають нас на творчість)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: