Вітаю Вас Гість!
Четвер, 2024-03-28, 3:32 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький форум » Невізуальні мистецтва » Література » Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти!
Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти!
хмаркаДата: П`ятниця, 2011-05-27, 9:21 PM | Повідомлення # 1
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви пишете українською вірші, прозу, драми, але не пробували себе у великій літературі? Журнал «Дніпро» запрошує на свої сторінки! Dnipro-ukr.com.ua – є що почитати, з ким поспілкуватись!
 
VasolyaДата: Четвер, 2011-07-14, 8:14 PM | Повідомлення # 2
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Журнал просто супер, Мало того, що повно корисної інформації, так ще і безліч конкурсів проводять. ДОБРЕ, ЩО Є ТАКІ ЖУРНАЛИ ЯК "дНІПРО"

Додано (2011-07-05, 6:55 PM)
---------------------------------------------
Уважаемая администрация форума, не сочтите, что это рекламная компания, просто хочется россказать и мне немного об этом удивительном журнале "Днипро", так как я считаю, что этот журнал является якрим примерок культурного развития личности. Читать его я начала совсем недавно. Но, благодаря ему, я могу быть осведомленна о шедеврах наших украинских писателей. И о фестивалях, которые проходят у нас на Украине. И еще мне кажется, что это замечательный форум. Постараюсь чаще сдесь бывать.

Додано (2011-07-14, 8:14 PM)
---------------------------------------------
А еще я отослала, в журнал "Днипро" свой стих. Держите за меня кулаки. Жду ответа. Надеюсь им понравится.

 
FolmДата: Понеділок, 2012-06-04, 10:06 PM | Повідомлення # 3
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
В этом журнале можно познакомится не только с хорошими произведенимя, но и узнать мнения на них, узнать о нобелевских лауреатах и интересние статьи из жизни авторов и жизни нашего государства.
 
Мистецький форум » Невізуальні мистецтва » Література » Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: