Вітаю Вас Гість!
Субота, 2024-04-20, 1:27 PM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Vladik_Kohne  
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » Східняки відроджують українську культуру
Східняки відроджують українську культуру
BulletДата: Субота, 2008-08-30, 0:45 AM | Повідомлення # 16
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ogneva)
"Там у вас тиша і спокій" - Bullet Дуже помиляєтесь!!! Краще запитайте у нас. Ми Вам розповімо і про мистецтво на Донеччині і про справжню у нас боротьбу за МИСТЕЦТВО. Та ще й подаруємо книжки, написані нами. Або загляньте на "майдан", чи "хату", чи "поштовх". Думаю, що Ви розмовляли і слухали не тих, як у Михайла Зощенка. Якщо Ви є "майстер", а не просто так називаєтесь, то можу запросити Вас взяти участь у черговій виставці, які я організовую щорічно в Донецькому обласному художньому музеї, або у Києві (у травні цього року). Але виставляю тільки ті твори, які відповідають традиціям національного народного мистецтва (не тільки українського). З повагою Л.О.

у мене на вас починається погана реакція. І все з-за того, що вам емоції очі затуляють і ви просто не бажаєте бачити чи розуміти, про що я веду мову в своїх дописах.
В даному обговоренні я писала про тишу і спокій саме на вказаному форумі, а не на Донеччині. Я донеччан люблю і поважаю, хоч знаю небагатьох з ваших країв.
Також маю звідти покупців моєї ручної продукції і шанувальників моєї графіки. Яку вам, втім, шанувати зовсім необов"язково. Я бачу, що у вас шана вибіркова. Як і увага.


 
BulletДата: Субота, 2008-08-30, 3:19 PM | Повідомлення # 17
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ogneva)
Якщо Ви є "майстер", а не просто так називаєтесь

У мене під аватакрою стоїть слово *Майстер*, бо так було зазначено ще зх початку становлення форума - давати певні назви людям, що пишуть у форум багато і важливо.
Зважаючи на вашу неповагу до мене, зауважу, що я не маю права називатись майстром народного мистецтва, бо маю академічну художню освіту і є художником-графіком. І мої здобутки чи провали в цій царині вас особисто нехай не обходять. А на цьому сайті я тільки Адміністратор. Певно, і підпис такий - майстер. Але він не має стосунку до народного мистецтва.


 
ognevaДата: Понеділок, 2008-09-01, 9:03 PM | Повідомлення # 18
Шанувальник мистецтва
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пояснення.

Хотіла б ознайомитись з Вашими творами.

Вибір виробів на виставку, мене, як Члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України (НСМНМУ), обмежує саме Спілка. Проте це не впливає на коло моїх мистецьких зацікавлень.

Пропоную перейти від сварок до більш цікавих розмов. І не переходити до образ.

Значення "Майстер" я зрозуміла, але реклама "Сумки і пояси ручної роботи" здалась мені цікавою. Адже пояси і сумки можуть бути сучасними з використанням народних традицій, як у техниці виконання, так і в оздобленні.

Не поспішайте з висновками і рішеннями. Я пропоную співпрацю, а Ви ображаєтесь.
З повагою Л.О.

 
BulletДата: П`ятниця, 2008-09-05, 2:33 PM | Повідомлення # 19
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ogneva)
Пропоную перейти від сварок до більш цікавих розмов. І не переходити до образ.

Дякую. Домовились.

Quote (ogneva)
Значення "Майстер" я зрозуміла, але реклама "Сумки і пояси ручної роботи" здалась мені цікавою. Адже пояси і сумки можуть бути сучасними з використанням народних традицій, як у техниці виконання, так і в оздобленні.

Це не просто реклама, це кнопка-перехідник на мій сайт. Нитисніть її і потрапите до моєї сторінки з торбинками і поясами. Вони не зроблені в українській традиції (нажаль, але дуже хочу таких наробити і планую постійно, та є дуже неорганізованою особою). ле всі вони самостійно придумані і зроблені одноосібно мною. Маю 14-річний досвід індпошиву одягу вдома. Та цього року перейшла на торбинки. Це цікавіше. І обмежує спілкування з людьми (ви помітили, певно, що я стаю справжнім мізантропом).
Майстром сумок я себе не називаю і права не маю такого казати.
Я одразу не зрозуміла, *майстром* чого ви мене сумнівно називаєте і подумала, що то камінець в город моєї графіки. Втім, вона теж не зобов"язана всім подобатись. Як і Пікассо : ))))

Заходьте в гості:
http://bullet-13.at.ua/ сумки
http://www.bullet.ucoz.ru/ моя графіка, http://bullet.ucoz.ru/photo/4 - графіка на тему жіночих образів в укр. міфології.



 
ognevaДата: Неділя, 2008-09-07, 2:01 AM | Повідомлення # 20
Шанувальник мистецтва
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Отримала велике задоволення від перегляду торбинок. Ще не все подивилась з графіки, але те, що побачила, сподобалося. З часом все подивлюся. Оцінку давала тільки тому, до чого потягнуло. Але це не означає, що інше не сподобалося. Вже пізній час. Закругляюсь.
Наступна виставка, на яку я подаю заявку, буде у січні. Тематика різдвяна. Цього разу хочу дати перевагу кераміці, графіці, писанкарству, мальовкам, розпису (Петріківка), різблярство. Тобто більше уваги художникам. Одяг (з національними мотивами) також буде. Бісерні прикраси. Різдвяні символи: павук, дідух, птахи та ін. Було б непогано мати ще й різдвяні торби. Одним словом, святкова виставка. Крайки також було б непогано виставити, але у нас (в Донбасі) ткацтво не процвітає. Можна плетені: макраме, або гачком. Тут орнаментів є купа. У Ірини Садової (галерея "Світлиця". Київ) є навіть плетений гачком укр. одяг, але сучасний. Робота тонка. Придумайте щось. Пофантазуйте. Не обов'язково селянський крій. Адже були і княгині.
З повагою. Л.О.
 
BulletДата: Неділя, 2008-09-07, 2:10 AM | Повідомлення # 21
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ogneva)
Наступна виставка, на яку я подаю заявку, буде у січні. Тематика різдвяна. Цього разу хочу дати перевагу кераміці, графіці, писанкарству, мальовкам, розпису (Петріківка), різблярство. Тобто більше уваги художникам. Одяг (з національними мотивами) також буде. Бісерні прикраси. Різдвяні символи: павук, дідух, птахи та ін. Було б непогано мати ще й різдвяні торби. Одним словом, святкова виставка. Крайки також було б непогано виставити, але у нас (в Донбасі) ткацтво не процвітає. Можна плетені: макраме, або гачком. Тут орнаментів є купа. У Ірини Садової (галерея "Світлиця". Київ) є навіть плетений гачком укр. одяг, але сучасний. Робота тонка. Придумайте щось. Пофантазуйте. Не обов'язково селянський крій. Адже були і княгині. З повагою. Л.О.

дякую за оцінку моїх робіт.
Не дуже зрозуміла щодо виставкию Де. коли? smile
(Запрошуєте?;) )


 
ognevaДата: Неділя, 2008-09-07, 8:41 PM | Повідомлення # 22
Шанувальник мистецтва
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, запрошую. У Донецькому обласному художньому музеї, у січні. Але буду домовлятись на кінець грудня ц. р. Заявку я подавала, але виникли інваліди і мене посунули. Від Східняка Ви чули, про Галину Павлів зі Запоріжжя (дер. лялька) - це моя заявка. Г. Павлів - засл. майстер Укр. У минулому році брали участь також зі Запоріжжя дві вишивальниці (засл. майстр.). У Київ у травні я возила тільки Луганчан і Дончан. Тепер запрошую керамісток з Черкас, С-Пб (Росія), з Пертіківки (малярство), Кіровоградщина (соломка) та ін. Хочу показати Дончанам справжні твори нар. мистецтва. Все це роблю за ради ідеї. Оплачувати дорогу не можу, бо організація, від імені якої я тут дію, ніким не фінансується. Хоча відома і має розкручений в Україні бренд (особливо на Зах. Укр.).
Сподобалася Ваша графіка. Хочу вибрати дещо для експозиції з колекції укр. міфології. "Коляда" - зачарувала!
З повагою. Л.О.
 
СхіднякДата: Середа, 2008-09-10, 8:46 PM | Повідомлення # 23
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу повернутись до початку цієї теми та ще трошки розповісти про цікаву людину відому у віртуальному просторі як Кіпчак

Він виготовляє дивні гончарні вироби за археологічними зразками. Днями мені пошастило зустрітись з ним та побачити деякі зразки його нової колекції кухликів. Про кожен з них він може прочитати годинну лекцію.

А я просто милувався...

   


Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)
 
uartДата: П`ятниця, 2008-09-12, 7:28 PM | Повідомлення # 24
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Східняк)
Хочу повернутись до початку цієї теми та ще трошки розповісти про цікаву людину відому у віртуальному просторі як Кіпчак

він житель Східної України? Дайте посилання на інформацію про нього чи хоча б повне ім"я/прізвище.
 
СхіднякДата: П`ятниця, 2008-09-12, 9:59 PM | Повідомлення # 25
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (uart)
... він житель Східної України? Дайте посилання на інформацію про нього чи хоча б повне ім"я/прізвище.
1-й допис цієї теми присвячений саме йому, решту пишу в особистому повідомленні.


Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)
 
ognevaДата: Неділя, 2008-09-14, 7:50 PM | Повідомлення # 26
Шанувальник мистецтва
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, Східняк! Зрозуміла. Подивлюсь. Роздивлюсь. Це - все, що є у Кіпчака? Л.О.
 
СхіднякДата: Понеділок, 2008-09-15, 0:56 AM | Повідомлення # 27
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ogneva)
Роздивлюсь. Це - все, що є у Кіпчака?
Шановна пані, це дуже цікава, багатогранна людина. Він вівчає кераміку, технологію її виробництва, старовинні текстильні виробу, побут наших предків. Він мріє проводити етнофестивалі, поновлювати кургани, ландшафти. З ним дуже цікаво та приємно спілкуватись. Тобто ця людина оточена аурою позитивної енергетики. Гадаю незабаром доля вас зведе на користь України та славу Донеччини! А я спробую цьому сприяти...


Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)
 
ognevaДата: Вівторок, 2008-09-16, 0:19 AM | Повідомлення # 28
Шанувальник мистецтва
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Східняк)
Гадаю незабаром доля вас зведе на користь України та славу Донеччини! А я спробую цьому сприяти...

Богиня Доля іноді набирає вигляду Бога "Східняка"? smile
 
BulletДата: Неділя, 2008-11-09, 8:18 PM | Повідомлення # 29
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Східняк, суперова робота smile Дуже симпатишно smile
Але незрозуміло, навіщо втсавляти так багато практично однакових фото ))

Автору прикрас - мега повага smile


 
СхіднякДата: Вівторок, 2008-11-18, 3:56 PM | Повідомлення # 30
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Східняк, суперова робота Дуже симпатишно Але незрозуміло, навіщо втсавляти так багато практично однакових фото )) Автору прикрас - мега повага

Щодо кількості світлин - пробачте, весь час забуваю що не у всіх швидкісна безлімітка.
Не ображатимусь якщо Ви причешете повідомлення на свій смак з допомогою адмінської сокири.

Автором світлин, як і автором прикрас є наш друг пан Кіпчак
Він має золоті руки та художній смак від Бога, фотографує та обробляє світлини на компуторі, але до його села інтернет ще не дійшов

Скоро викладу ще багато його творів та світлин. Він передав мені великі серії світлин: "Одяг", "Прикраси", "Торби", "Тюбейки", "Посуд" (може я щось забув). Але доведеться розміщати ще десь, щоб не витрачати дорогоцінний дисковий простір "Мистецької толоки"


Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)
 
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » Східняки відроджують українську культуру
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: