Вітаю Вас Гість!
Четвер, 2024-04-18, 8:10 AM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Vladik_Kohne  
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » Східняки відроджують українську культуру
Східняки відроджують українську культуру
BulletДата: Понеділок, 2007-11-12, 9:29 AM | Повідомлення # 1
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Кумедно, але у мене після *помаранчу* склався стійкий стереотип про східняків. Розумію, що то все через мою певну обмеженість, бо ж не можуть люди в одному регіоні бути гіршими за людей в іншому регіоні країни.
Мабуть, це піар (треба здерти грошей?))), але була дуже здивована ось цим сайтом: http://www.horno.dn.ua/ .
На сторінці http://www.horno.dn.ua/tekstil/ - відтворені козацькі строї. С ума сайті. А ми тут біля столиці думаємо, що ми найкрутіші. Донеччани молодці, одначе. Дай бог, щоб їх починання не перетворилось на чергову шароварщину. Ми ж це теж любимо :)


 
Mari@nnДата: Понеділок, 2007-11-12, 7:14 PM | Повідомлення # 2
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже гарний сайт! Респект! Погано лише, що російською sad .
А так не треба оцінювати людей за регіоном проживання. Усюди є свої ентузіасти і просто люди, гідні поваги.


Роби, що маєш, і хай буде, що буде.

 
BulletДата: Вівторок, 2007-11-13, 12:04 PM | Повідомлення # 3
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Mari@nn)
так не треба оцінювати людей за регіоном проживання. Усюди є свої ентузіасти і просто люди, гідні поваги.

я це чудово розумію. саме тому і зізнаюсь в своїх ідіотизмах..

а сайт і правда хороший.


 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-11-13, 12:33 PM | Повідомлення # 4
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
особливо мені сподобалось оце ))))
http://www.horno.dn.ua/fotokino/01.jpg

але в мене таке враження, шо це не стіко козацькі строї, скіки давньоруський одяг, хіба нє?
чувак на фотах дійсно пострижений під козака, але...
і жіночий текстиль теж, якщо і український, то дууууууже ДАВНЬО-український, майже слaвянський
але то дійсно круто!

до речі, вони й самі створювали на МТ тему під назвою пошук згубленого коріння та символьного простору українців




Повідомлення відредагував Чугайстр - Вівторок, 2007-11-13, 3:00 PM
 
BulletДата: Субота, 2007-11-17, 2:59 PM | Повідомлення # 5
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
до речі, вони й самі створювали на МТ тему під назвою пошук згубленого коріння та символьного простору українців

мда?.. аа. да, знайшла - згадала :)


 
kipchakДата: Понеділок, 2008-03-03, 10:26 PM | Повідомлення # 6
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Сайт виконано російською мовою для того, щоб наші брати росіяни добріше і гарніше зрозуміли, чому "Україна - це не Росія" wink

Добавлено (2008-03-03, 10:26 Pm)
---------------------------------------------
Дякуємо за увагу. Слідкуйте за нашою творчістю. У нас є цікаві ідеї.

 
BulletДата: Четвер, 2008-03-06, 0:53 AM | Повідомлення # 7
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (kipchak)
Сайт виконано російською мовою для того, щоб наші брати росіяни добріше і гарніше зрозуміли, чому "Україна - це не Росія"

Власне, задля цього і варто було би використовувати РІДНУ мову... хоча - то ваша справа smile

Quote (kipchak)
Слідкуйте за нашою творчістю. У нас є цікаві ідеї.

Так заходьте в гості, повідомляйте про новини smile Ми ж завди раді smile


 
СхіднякДата: Понеділок, 2008-05-26, 1:18 AM | Повідомлення # 8
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Кумедно, але у мене після *помаранчу* склався стійкий стереотип про східняків.

Кумедно, але я вже тут! Доречі, Павло Штепа як і Нестор Махно - східняки.

Так яких "східняків" Ви мали на увазі???

Чи не НКВС-сівців з спецбоївок та їх нащадків з юзівських "Ригіоналів"??? Так перші "прославились" на Західній Україні, а другі, дійсно, псують у нас повітря... :-(


Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)


Повідомлення відредагував Східняк - Понеділок, 2008-05-26, 1:42 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2008-05-26, 2:37 PM | Повідомлення # 9
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Східняк)
Кумедно, але я вже тут! Доречі, Павло Штепа як і Нестор Махно - східняки.

Так яких "східняків" Ви мали на увазі???

Чи не НКВС-сівців з спецбоївок та їх нащадків з юзівських "Ригіоналів"??? Так перші "прославились" на Західній Україні, а другі, дійсно, псують у нас повітря... :-(

Ну, напевно таки вірний є той стереотип. Шановний, тут про мистецтво говорять, а не стосунки виясняють. Будьте ласкаві - підтримуйте або ні - ваша справа, але не порушуйте мистецьку тишу споглядання вашими нікому непотрібними розмахуваннями клавіатурою. Дякую


 
zarazaДата: Четвер, 2008-07-10, 9:03 AM | Повідомлення # 10
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Східняк,
а ще Володимир Сосюра, Павло Грабовський, Микола Вороний, Володимир Винниченко...
 
СхіднякДата: Понеділок, 2008-07-28, 5:07 AM | Повідомлення # 11
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
...але не порушуйте мистецьку тишу споглядання вашими нікому непотрібними розмахуваннями клавіатурою. Дякую
Щоб обмежити "нікому непотрібне" клацання клавіатури у музейній тиші, прошу всіх навшпиньки до

http://www.forum.poshtovh.org.ua/
ПОШТОВХ: вільний форум для вільних людей > Спілкування > Література > Мистецтво

дивитись гравюри Володимира Ломаки. Пробачте... але він теж "східняк"



Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)


Повідомлення відредагував Східняк - Понеділок, 2008-07-28, 5:17 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2008-08-01, 2:41 PM | Повідомлення # 12
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Східняк, я от за це не люблю сучасних типу *націоналістів* - за провокації. Намагаєтесь збурити бурю на порожньому місці? Навіть організацію якусь створили smile Прєлєсть smile там у вас, до речі, теж тиша і спокій smile І про мистецтво я там мало розмов почула (правда, не маю чим хизуватись, тут теж мертвий час)))).

Східняк, я в першому пості щиро зізналась про мої особисті стереотипи про східняків. Це для вас проблема і особиста образа? Живіть з нею - ваше право ))))


 
СхіднякДата: Субота, 2008-08-02, 11:17 AM | Повідомлення # 13
Шанувальник мистецтва
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Східняк, я от за це не люблю сучасних типу *націоналістів* - за провокації. Намагаєтесь збурити бурю на порожньому місці? Навіть організацію якусь створили Прєлєсть там у вас, до речі, теж тиша і спокій І про мистецтво я там мало розмов почула (правда, не маю чим хизуватись, тут теж мертвий час)))). Східняк, я в першому пості щиро зізналась про мої особисті стереотипи про східняків. Це для вас проблема і особиста образа? Живіть з нею - ваше право ))))
1) Шановна пані, давайте згадаємо нашу першу зустріч на форумі "Хати". Я Вам відверто заявив, що закоханий у Ваші малюночки. Ніколи ніяких "наїздів" у Вашу адресу не було і не планується!

2) Я не створював тієї організації на форумі якої зараз "пасуся", але туди перейшли майже всі, кого повиживав з "Хати" скажений адмін biggrin Там дійсно мало мистецьких дописів, але я намагаюсь усунути той недолік. Ясно, що мені ніколи не досягти Вашого високого рівня, але щось роблю...

3) Ви, своїм спостережливим оком художника, абсолютно вірно зафіксували явище сучасності: в трамваях, телебаченні, форумах з'явилася купа народу яка спочатку гучно заявляє, що він є український націоналіст, а потім несе таку дурницю... (згадали Ромцю Козака?) Гадаю, їм за це платить, хтось...

4) Але сьогодні я зайшов розповісти Вам що у Мережі з'явилися звіти з етнофестивалю "Трипільське Коло 2008 "Вода". Приємно здивувала велика кількість чудової якості світлин.
Взагалі пошукова система знайшла на цю тему 90000 посилань, я зробив коротенький огляд звітів на "тому сайті де пасусь" - треба ж прилучати дітей до прекрасного.

Ніяких комплексів стосовно Ваших висловлювань у мене немає, почуття гумору вистачає, недаремно 5 років був капітаном КВК (КВН рос) збірної учбового закладу. А на такі посади "по блату" не призначають.

Оставайтесь веселі та здорові, хай Вам щастить у добрих справах та най вороги наші журяться!

P.S. Як буде час-сили-натхнення, заглядайте на наше пасовисько (треба ж дітей до прекрасного навертати). До Вашого сайту я їх боюсь напрявляти - почнуть гупати, верещати, дурниці писати...


Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)
 
BulletДата: Неділя, 2008-08-10, 11:35 AM | Повідомлення # 14
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Східняк, та нехай би погупали троха smile А то тут скоро павутинням все заросте ))) Тим більше що у нас свого часу були непогані задумки щодо конкурсів на бачення деяких речей через призму фотошопа, може вашим друзям було б цікаво )

Дякую за посилання на фотозвіт з фесту, ще не ходила, але обов"язково гляну. Зареєструвалась на вашім сайті.

Пропоную на цьому завершити наше спілкування в цій темі і перейти в іншу, бо про східняків ми з вами більше не говоримо smile


 
ognevaДата: Неділя, 2008-08-24, 10:43 PM | Повідомлення # 15
Шанувальник мистецтва
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
"Там у вас тиша і спокій" - Bullet

Дуже помиляєтесь!!! Краще запитайте у нас. Ми Вам розповімо і про мистецтво на Донеччині і про справжню у нас боротьбу за МИСТЕЦТВО. Та ще й подаруємо книжки, написані нами. Або загляньте на "майдан", чи "хату", чи "поштовх". Думаю, що Ви розмовляли і слухали не тих, як у Михайла Зощенка.
Якщо Ви є "майстер", а не просто так називаєтесь, то можу запросити Вас взяти участь у черговій виставці, які я організовую щорічно в Донецькому обласному художньому музеї, або у Києві (у травні цього року). Але виставляю тільки ті твори, які відповідають традиціям національного народного мистецтва (не тільки українського).
З повагою Л.О.

 
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » Східняки відроджують українську культуру
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: