Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 2024-03-29, 1:39 AM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Мистецький форум » Мистецтво нашого часу » Сучасне мистецтво » Мистецька періодика
Мистецька періодика
BulletДата: П`ятниця, 2006-06-16, 9:56 AM | Повідомлення # 1
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Чи знає хто якусь українську мистецьку періодику?

Раніше Виходила *ГАЛЕРЕЯ* совіартівська. Наразі ніюи вже й нє.
А з академічного образотворчого? Ну фіг з тим, нехай хоч якесь отеє контемпорері... Ну хоч щось можна в нашій країні передплатити???

Дяка.


 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-02-13, 0:13 AM | Повідомлення # 2
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Єдине що я зустрічав, це журнал "ШО" ("російською-інколи-українською" про українське).
До осіні 2006 ще був харківський журнал "НАШ", старі номери якого і досі можна придбати на Петрівці.
А взагалі, тре глянучти в "СЯЙВІ" напроти Бесарабки. Там час від часу зявляється мистецька періодика.


 
ОлівецьДата: Вівторок, 2007-02-13, 9:41 AM | Повідомлення # 3
Затятий критик ;)
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Чугайстр, чесно кажучи, мені останні пів року ШО недовподоби (
Власне про українське мистецтво досить мало (. Тому перестали купувати.. Крім того, там здебільшого про кіно і літературу, про візуальні мистецтва мало...

Про НАШ не чув...пошукаю. Дякую :)


Все минає. І це мине.

Повідомлення відредагував Олівець - Вівторок, 2007-02-13, 9:43 AM
 
ЧугайстрДата: Середа, 2007-02-14, 11:51 PM | Повідомлення # 4
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
А ще згадав! На тій же таки Петрівці можна знайти Panix Button.
Журнал звичайно польський (польською й англійською мовами) і саме про укораїнське мистецтво там малувато (в деяких номерах і зовусім нема), проте журнал повністю присвяченій візуалці! (і лише частково музиці)
Нам би такий sad в Україні.


 
BulletДата: Середа, 2007-02-14, 11:59 PM | Повідомлення # 5
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
На тій же таки Петрівці можна знайти Panix Button.

ух ти... ніколи не чула.. пошукаю.. Дяка.


 
ЧугайстрДата: Неділя, 2007-03-04, 3:40 PM | Повідомлення # 6
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Раніше Виходила *ГАЛЕРЕЯ* совіартівська. Наразі ніюи вже й нє.

Нещодавно зайшов на сайт Soviart. Виявляється в них можна на сайті продивитися зміст усіх виданих ними номерів і передплатити їх там таки на сайті. Коштує не дорого. 27 грн за 4 номери.
Аби здійснити передплату не потрібно навіть на пошту йти. Лише мати факс для отримання рахунку.
Даю посилання на совіартовські журнали biggrin


 
BulletДата: Неділя, 2007-03-04, 8:47 PM | Повідомлення # 7
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
Нещодавно зайшов на сайт Soviart. Виявляється в них можна на сайті продивитися зміст усіх виданих ними номерів і передплатити їх там таки на сайті. Коштує не дорого. 27 грн за 4 номери. Аби здійснити передплату не потрібно навіть на пошту йти. Лише мати факс для отримання рахунку. Даю посилання на совіартовські журнали biggrin

упс smile як приємненько smile А я думала, вже кєрдик журнальчику smile
класно smile Зараз читаю там всьо, шукаю, як придбати:)
ага.. бачу, що краще до нис задзвонити чи навіть зайти (думаю, є сенс питати про старі (архівні) номери... Мені було би цікаво, бо не всі у мене є smile А хочеться (і побільше, побільше)))


 
ЧугайстрДата: Понеділок, 2007-03-19, 11:10 PM | Повідомлення # 8
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Знайшов ще один мистецький журнал. biggrin
І, віват!, українською про українських художників. Так і називається “Художники України”.
За об’ємом не великий (20-25 стор.).
Кожен номер присвячуються одному, максимум двом (у випадку з подружжями) художникам. Коротка анотація мистецького критика на 2-3 сторінки, а решта віддається під фотокопії творів (живопис, скульптура головним чином). Якість поліграфії дуже висока! Старі і нові номери журналу можна придбати в Галереї “Грифон” (Костьольна, 6 – Майдан Незалежності) за рекомендованою ціною 3 грн.
А можна оформити передплату. Зробити це можна через каталог ДП “Преса” в будь-якому поштовому відділенні України.
Підписні індекси: cool
українською мовою – 91951
російською мовою – 92500

передплата на рік - приблизно 90 грн.
мінімальний термін передплати - 1 місяць




Повідомлення відредагував Чугайстр - Понеділок, 2007-03-19, 11:12 PM
 
uartДата: Вівторок, 2007-03-20, 9:54 AM | Повідомлення # 9
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Чугайстр, От дякую!!!!! В п"ятницю ж притягнусь в галерею Грифон, надибала колись цікаві журнали ті, а згодом вони пропали у нас в місті з продажу
 
ЧугайстрДата: Понеділок, 2007-09-10, 3:52 PM | Повідомлення # 10
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline

Знайшов!
Знайшов інфу ще про один мистецький журнал, ба!, навіть журнал про сучасне мистецтво.
Називається "Кінець Кінцем". (назва, чес кажучи, декадансом та якимсь відчаєм якимсь віддає, нє?)

придбати його, на жаль, можна тіко в галереї "ЦЕХ", що за адресою Ільїнська, 16 (праворуч від Могилянки)

Прикріплення: 14330595.jpg (68.4 Kb)


 
BulletДата: Вівторок, 2007-09-11, 1:51 AM | Повідомлення # 11
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
Називається "Кінець Кінцем". (назва, чес кажучи, декадансом та якимсь відчаєм якимсь віддає, нє?)

да да. так і є. імхо, сучарт (відчуй смак слова!!!) такий і є. укінцеь йому. і пабистрєє.. пабистрєє ))
( яне то щоби зла.. але розмазування фарб по стінах якось не люблю. так склалось)))


 
ЧугайстрДата: Понеділок, 2007-09-24, 3:38 PM | Повідомлення # 12
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
щодо "КК". журнал видається (а може й видавався, оскільки анонсований ЦЕХом номер датований 2006 роком) за сприяння Міністра культури Польщі. Багато про польський суч. арт (відсотків 75 присвячено візуалці) а також, пятим через десяте, про український.

П.С. Якшо цікаво, можу відсканувати в пдф.


 
BulletДата: Понеділок, 2007-09-24, 11:22 PM | Повідомлення # 13
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
П.С. Якшо цікаво, можу відсканувати в пдф.

Ога! Відскануй, відкрий сайт і виклади його туди і твій сайт стане самим відвідуваним сайтом ))

Нє, правда. було би цікаво )

А я от щойно буквально щойно з Польщі вернула.. я не знаю, як там той сучий арт, а от графіка продається у них кльово.. Я навіть не подумала б ніколи....


 
ЧугайстрДата: Понеділок, 2007-09-24, 11:38 PM | Повідомлення # 14
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ога! Відскануй, відкрий сайт і виклади його туди і твій сайт стане самим відвідуваним сайтом ))

Я, чесно кажучи, не планував отак безпосередньо на сайті викладати, а то ше знайдуть і пику натовчуть wacko все ж таки за сприяння Міністра Культури Республіки Польщі видається happy
ну, то я потехеньку почну (100 стр, до речі), а там видно буде

Quote (Bullet)
А я от щойно буквально щойно з Польщі вернула

О! А так й подумав, шо Ти, мабуть, кудись подалась, бо видко було.
Quote (Bullet)
а от графіка продається у них кльово.. Я навіть не подумала б ніколи....

висновок з власного досвіду, сподіваюсь? smile


 
BulletДата: Середа, 2007-09-26, 1:13 PM | Повідомлення # 15
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
исновок з власного досвіду, сподіваюсь?

Нєєєє! Куди там мені?: ))) До речі, треба кудись вже дівати намальоване за пів року... В Кракові мені популярно пояснили, що більшістьгалерей і вуличні арт-продавці надають перевагу не просто польським, а саме краківстким художникам. Нє, мені сказали, що якщо стану мега-відомим худодником, тоді да : )))))

з.і. Чекаю скани smile


 
Мистецький форум » Мистецтво нашого часу » Сучасне мистецтво » Мистецька періодика
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: