Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 2024-04-23, 10:45 AM
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Vladik_Kohne  
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » техпитання: МТ + крамниця (перенесені теми + розвиток думок)
техпитання: МТ + крамниця
BulletДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:34 PM | Повідомлення # 1
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Тут швидше буде знайти потім дописи саме про реконструкцію і розвиток кармниці і МТ (мистецької Толоки)

 
BulletДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:35 PM | Повідомлення # 2
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
От дуже погано, що на Мистецькій Толоці один адмін. Я не встигаю. Цілком прогнозований результат : (
А ще 17-го їду в сусідню країну, малювати види Вісли...

Що маємо на цей день:

- зареєстрований домен і 100 Мб,
- 20 світлин з описами виробів ручних українських авторів
- близько 2 десятків картин 3 художників
- усні домовленності з міні-виробниками вишиванок
- договори на обмін і підтримку з 2 інтернет-крамницями...

Люди, та допоміг би хтось, чи що... Розшукуються адміністратори і модератори smile Умови обговорюються :)


 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:35 PM | Повідомлення # 3
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
шо тре робить? cool cool cool

 
BulletДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:35 PM | Повідомлення # 4
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
шо тре робить?

оце по-нашому : )**

1. Підтримувати інформування про виставки-всяке таке інше (нуу.. ти це і так робиш, зап що тобі дяка і уклін )*
2. Мозковий штурм в сторону Мистецької крамниці:
- прописати смачні лозунги рекламні, розробити (намалювати) банери основних розмірів (анімованих і статичних) для подальшого обміну в АБН і обміну з іншими сайтами. Надалі - прослідковувати їх роботу.
- потрібна допомога в дизайнуванні зображень: думаю, класно буде об"єднати кілька світлин в одну, для показу виробу в різних ракурсах на 1 світлині (не лише ДПМ, а й картини: товщина рами, мазок, інше). Але це не так терміново.
- Після кінцевого запуску сайта - слідкування за додаванням його в катлаоги. (блііін.. найбільше цього не люблю: вбивати одну й ту ж фразу мульйон разів... фєєє...)
-
3. Про сайт Мистецька толока:
- потребую допомогу в упорядкуванні сайта: я націлена на .. кхм.. келасичне (ортодоксальне.. блін, ну як то назвати?) мистецтво, ніж на суч.арт. Треба якось розділити сайт на ці дві складові.. Як? Не знаю..
- зареєструвати діючий сайт в каталогах України і Росії (люди приходять з сусідньої Московії і многА )). Біда: пошукові слова зациклені на ДПМ, а треба якось навернути користувачів на мистецькі терміни.. може, розмістити якісь статті не про ДПМ, а про мистецтво? Питання №" - де їх взяти?: І чи треба?
-
4. Чергова шалена задумка: пізнавальний сайт про образотворче мистецтво, така собі міні-вікіпедія, але з уклоном на практику... колись був такий рос. сайт містердізайн (ні адреси ні ще чогось не пам"ятаю), Безцінна штука для художника (саме худодника, не дизайнера)))...
- чи воно взагалі варте уваги?

я спєц по генеруванню збочених і безумнихї ідей.. мене головне вчасно зупинити (шоп запісать!)))... я тут зараз такого понарозписую..

вапроси? :)


 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:35 PM | Повідомлення # 5
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
еее... очєнна многа нєпанятних слов wacko
Quote (Bullet)
Біда: пошукові слова зациклені на ДПМ, а треба якось навернути користувачів на мистецькі терміни.. може, розмістити якісь статті не про ДПМ, а про мистецтво? Питання №" - де їх взяти?: І чи треба?

не розумію, шо то за статті "не-про-ДПМ-а-про-мистецтво"? cry
Quote (Bullet)
- прописати смачні лозунги рекламні, розробити (намалювати) банери основних розмірів (анімованих і статичних) для подальшого обміну в АБН і обміну з іншими сайтами.

- над лозунгами подумаю.
- банери для сайту чи для крамниці (хоча можна і тих і тих, та ще й не однією мовою)
Quote (Bullet)
- потребую допомогу в упорядкуванні сайта: я націлена на .. кхм.. келасичне (ортодоксальне.. блін, ну як то назвати?) мистецтво, ніж на суч.арт. Треба якось розділити сайт на ці дві складові.. Як? Не знаю..

а що ділити? підгілки сучасне мистецтво достатньо. Нє, якщо хочеш, то звичайно можна зробити підфоруми "Суч. арт" & "Орт. мист." biggrin На окремі сторінки розбивати думаю не варто пошановувачі класики мають бачити, шо є й сучасне, а головне, шанувальники суч. арту мають памятати, що є й класичне (без вибриків) мистецтво. Ну, така моя думка.
Quote (Bullet)
4. Чергова шалена задумка: пізнавальний сайт про образотворче мистецтво, така собі міні-вікіпедія, але з уклоном на практику... колись був такий рос. сайт містердізайн (ні адреси ні ще чогось не пам"ятаю), Безцінна штука для художника (саме худодника, не дизайнера)))...
- чи воно взагалі варте уваги?

- безперечно, варта. ххоча я й не зовсім розумію, шо таке "з ухилом до практики" suspect
Quote (Bullet)
я спєц по генеруванню збочених і безумнихї ідей.. мене головне вчасно зупинити (шоп запісать!)))... я тут зараз такого понарозписую..

не переживай, я друкую досить швидко. так шо, можеш не зупинятися biggrin


 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:35 PM | Повідомлення # 6
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Щодо розміщення банерів знайшов таке:

http://www.banner.kiev.ua/rules

ну, як Тобі таке?


 
uartДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:35 PM | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
Quote (Bullet) я спєц по генеруванню збочених і безумнихї ідей.. мене головне вчасно зупинити (шоп запісать!)))... я тут зараз такого понарозписую..

не переживай, я друкую досить швидко. так шо, можеш не зупинятися

Гляди, щоб не пошкодував, що написав це ))))

Quote (Чугайстр)
Quote (Bullet) 4. Чергова шалена задумка: пізнавальний сайт про образотворче мистецтво, ..... .- чи воно взагалі варте уваги?

- безперечно, варта. ххоча я й не зовсім розумію, шо таке "з ухилом до практики"

Ммм... ну знаєш, які в неті уроки , наприклад, по корелу чи фотошопу.. так само - по рисунку, живопису і, що мені найцікавіше, композиції... cool

Quote (Чугайстр)
не розумію, шо то за статті "не-про-ДПМ-а-про-мистецтво"?

Ну гляди: (сорі, я недостатньо ясно висловлюю свої думки часом.. мм.. майже завжди :()
- просто натисни на статистику і глянь, за якими словами цей сайт знаходять? Шукають люди рушнички, вишиванки, горщики і таке інше, тобто ужиткове... а я сама коли вводжу в пошуковик прізвища художників (навіть якщо точно знаю, що на сайті є про них інфа!), то не мій сайт виводиться в пошуку, він взагалі не виводиться, хоча в каталогах того пошуковика є зареєстрований.. Думаю, варто мати статті про образотворче мсистецтво, а не про ДПМ... блін... ясно виражаюсь?:( Чи знов нє..? ((

Quote (Чугайстр)
- над лозунгами подумаю.- банери для сайту чи для крамниці (хоча можна і тих і тих, та ще й не однією мовою)

Ааа... сипасіба ) Я не розрахуюсь з тобою ) Навіть пиріжками )))
 
ЧугайстрДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:36 PM | Повідомлення # 8
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (uart)
Ммм... ну знаєш, які в неті уроки , наприклад, по корелу чи фотошопу.. так само - по рисунку, живопису і, що мені найцікавіше, композиції...

зрозумів! перший абітурієнт на такі е-класи - то я google
Quote (uart)
блін... ясно виражаюсь?:( Чи знов нє..? ((

confused .. просто скажи мені, будь-ласка, шо таке ДПМ і я всьо зрозумію. Обіцяю.




Повідомлення відредагував Чугайстр - Вівторок, 2007-09-11, 2:21 PM
 
uartДата: Вівторок, 2007-09-11, 2:36 PM | Повідомлення # 9
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 138
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
.. просто скажи мені, будь-ласка, шо таке ДПМ і я всьо зрозумію. Обіцяю.

^ )))))))))))))))))))) Он ти про що : ))))))))))))) ДПМ = Декоративно- Прикладне Мистцетво )) Аббревіатура ))))
 
BulletДата: Четвер, 2007-10-04, 12:36 PM | Повідомлення # 10
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Скоро відкриття сезону - заселяння на Мистецьку крамничку

 
ЯЖДата: Четвер, 2007-10-11, 11:18 AM | Повідомлення # 11
Гість
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Привіт, Лізо!
Я відправила Вам на електронку листа і так і не отримала відповіді. Мабуть не дійшов.
Я питала за розміри банера. Якщо у вас не вистачає часу зробити банер - давайте розміри, ми щось зклепаємо, а ви поправите якбуде нагода. А як маєте готовий - надсилайте, а ми вишлемо вам свій з ідентичними розмірами.
З повагою, Ярина
Пе.Ес. Як потрібна допомога в чомусь - дайте знати.
Успіхів!
 
ЧугайстрДата: Четвер, 2007-10-11, 3:51 PM | Повідомлення # 12
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
ну, от такеньке

зображення видалено! (бо соромно стало cry )

33 кб. - заважке, нє?




Повідомлення відредагував Чугайстр - Четвер, 2007-10-11, 6:07 PM
 
BulletДата: Четвер, 2007-10-11, 4:49 PM | Повідомлення # 13
Майстер
Група: Администраторы
Повідомлень: 366
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Чугайстр)
ну, от такеньке

ваапчє супер smile Тільки там в слові мистКецьке одна не тая літера smile А так просто ульот. я так не вмію... І хотілось би шрифт без засічок, якийсь сан серіф (без засічок, власне - в імені є), а то так гірше читатиметьсмя, то курьєр чи шось типу курьєра?

СПАСІБОООО : )***

ЯЖ, вашого листа не отримала, більше того, написала ВАМ Лист минулого тижня, розумію, що ви його не бачила, так само, як я ваш...

давайте ася 341231102, або скайп bullet-13

бо так ми довго листуватимемось :(


 
ЧугайстрДата: Четвер, 2007-10-11, 5:05 PM | Повідомлення # 14
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тільки там в слові мистКецьке одна не тая літера А так просто ульот. я так не вмію... І хотілось би шрифт без засічок, якийсь сан серіф (без засічок, власне - в імені є), а то так гірше читатиметьсмя, то курьєр чи шось типу курьєра?

угу! шшас зробимо!


 
ЧугайстрДата: Четвер, 2007-10-11, 5:18 PM | Повідомлення # 15
Студент
Група: Модераторы
Повідомлень: 216
Репутація: 1
Статус: Offline
ось! дещо додатково змінив!

Хоча, чес кажучи, сюди б якийсь рукотворний кеґель! Аффторський, так би мовити!

Прикріплення: 69650930.gif (30.7 Kb)




Повідомлення відредагував Чугайстр - Четвер, 2007-10-11, 6:02 PM
 
Мистецький форум » Богема » Розмови під кальян » техпитання: МТ + крамниця (перенесені теми + розвиток думок)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: